Facebook Facebook Instagram Youtube

Posprzątaj po swoim psie

3 marca 2021
Krokusów jeszcze nie ma, za to mamy psie przebiśniegi… Sprzątanie po swoim pupilu to cecha odpowiedzialnego posiadacza psa i jednocześnie wyraz troski o wspólną przestrzeń.

Dzień Kobiet - koncert Damiana Ukeje

25 lutego 2021
Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet - dla wszystkich Pań zaśpiewa zdolny i popularny polski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor Damian Ukeje

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

3 lutego 2021
Już 1 kwietnia 2021 r. zacznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Od 1 do 9 lutego br. trwa rekrutacja na rachmistrza spisowego

Dzielnicowy Zespół Wsparcia

28 października 2020
Przypominamy, że Dzielnicowy Zespół Wsparcia Mieszkańców działa od marca br. Zespół tworzy 20 urzędników i 32 wolontariuszy.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

10 lutego 2021
Na Bielanach w oddziałach przedszkolnych w szkołach przygotowaliśmy 620 miejsc. Oddziały są przystosowane i dostosowane do potrzeb dzieci i mają świetną kadrę pedagogiczną - mówi Grzegorz Pietruczuk - Burmistrz Dzielnicy Bielany.

VII edycja konkursu fotograficznego pt. Cztery pory roku na Kępie Potockiej

3 marca 2021
1 lutego 2021 roku rozpoczęła się VII edycja konkursu fotograficznego, tym razem zatytułowana „Cztery pory roku na Kępie Potockiej”.

Konkurs recytacji poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

3 marca 2021
Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Żoliborz-Bielany zaprasza uczniów szkół z terenu Dzielnicy Bielany do udziału w konkursie recytacji poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zatytułowanym „Byłem jak lipy szelest”.
KORONAWIRUS działania Warszawy