Facebook Facebook Instagram Youtube

Kino samochodowe na Młocinach

2 lipca 2020
W tym roku inaczej niż do tej pory – kino plenerowe w... samochodzie! Tak, po raz pierwszy na Bielanach będzie można wziąć udział w wyjątkowych pokazach filmów w lipcowe i sierpniowe soboty!

Zmiany w obsłudze bezpośredniej mieszkańców

9 czerwca 2020
Od 9 czerwca br. Urząd Dzielnicy Bielany prowadzi obsługę klienta we wszystkich sprawach realizowanych przez urząd, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Wakacje z przyrodą i przygodą

3 lipca 2020
Woda, piasek, dzikie rośliny, przewrócone drzewa i tajemnicze kryjówki. Raj dla zmysłów, uczta nie tylko dla oka. Podczas kameralnych mikrowypraw, we współpracy z ciekawymi przyrodnikami pokażemy dziką stronę miasta.

Wycieczki integracyjno-aktywizujące dla mieszkańców Bielan – ZAPISY

10 lipca 2020
Sezon letni w pełni, z tej okazji zapraszamy bielańskich seniorów do udziału w wycieczkach integracyjno-aktywizujących: Obory / Golub-Dobrzyń / Ranczo Boguszewiec.

Rejsy statkiem – Bielany

9 czerwca 2020
Zapraszamy mieszkańców Bielan na bezpłatne widokowe rejsy katamaranem Kurka Wodna. Miejsce cumowania: Przystań Młociny w Lesie Młocińskim (525 km Wisły)

Bielańskie Spotkania ze sztuką

8 lipca 2020
Serdecznie zapraszamy na "Bielańskie spotkania ze sztuką" czyli cykl spotkań teatralno-tanecznych prezentowanych w wybranych parkach na terenie Bielan. W tym roku nasze wydarzenia skierujemy głównie do widzów dorosłych i młodzieży, ale nie zabraknie także propozycji dla całej rodziny.

Rekrutacja na wolne miejsca

2 lipca 2020
Zapisy w ramach rekrutacji na wolne miejsca odbywają się tylko do Feryjnych Placówek Edukacyjnych dysponujących miejscami i trwają do czasu zakończenia Akcji „Lato w Mieście” 2020.
Warszawa głosuje - zagłosuj
KORONAWIRUS działania Warszawy